Ворота

Наша компанія зможе виготовити для вас на замовлення, доставити та встановити секційні ворота для гаража, металеві ворота для дачі або приватного будинку не тільки в Дніпрі, а й у всіх прилеглих населених пунктах, таких як Новомосковськ, Дніпродзержинськ, Павлоград, Підгородне та в області.

Ворота можуть служити не тільки як в’їзд на територію, але й для обмеження доступу всередині двору чи території, а також можуть бути елементом декору.

Завдяки сучасним технологіям ворота можуть чудово вписуватися в загальний екстер’єр ділянки, а також відмінно гармонувати з будинком та прилеглим до нього ландшафтом. Також можливий варіант, залишити ворота під в’їзд та виїзд авто. Кожен вибирає для себе найкраще рішення.

Вуличні ворота – сучасне рішення для в’їзду та виїзду з ділянки. У нас існує великий вибір дизайнерських рішень воріт, які поєднуються з будь-яким парканом та фасадом. Виготовляються ворота із високоміцних матеріалів із використанням сучасних технологій робіт із металом.

Ворота виготовляються з різного матеріалу, це можуть бути ворота з профнастилу, профнастил може бути обшитий як з одного, так і з двох боків, виготовляємо ворота з металу товщиною 2мм, так само ворота можуть бути виконані з дерева, що вважається екологічно чистим матеріалом. Можливе виконання воріт із різних комбінацій, це може бути варіант поєднання полікарбонату з металевими витками, можемо додати елементи кування у будь-яку конструкцію. Кування може бути як ручної роботи, так і куплене в гіпермаркеті будівельних матеріалів.

Також виконуємо так звані «ВІП» ворота, це ворота, виконані з металевої фільонки, вони поєднують у собі сучасний дизайн, високу міцність, зносостійкість, а також надають багатий вигляд будь-якій ділянці.

Пропонуємо Вам додати до воріт автоматику. Вам більше не доведеться, під’їжджаючи до будинку, виходити з машини і відчиняти ворота, наші професійні монтажники підключать автоматику до будь-яких воріт, це можуть бути як розпашні, гаражні, так і ворота. Автоматика для воріт буває різної якості та максимальною силою навантаження, все це впливає на ціну автоматики та її довговічність, пропонуємо Вам як бюджетну автоматику китайського виробництва, так і італійську автоматику найвищої якості.

Всі наші ворота стійкі до корозії, так як конструктивно прості і всі зварні шви ґрунтовані та фарбовані, тому ви можете бути впевненим у високій зносостійкості та довговічності ваших воріт.

Легка конструкція також зручна тим, що їх легко опускати і закривати. Наші вуличні ворота витримують сильні навантаження вітром, подарують комфорт Вам та Вашій родині.

Фото воріт, хвірток, навісів