Про компанію

Компанія «Майстер Парканів» існує з 2008 року. З того часу компанія здобула репутацію надійного та недорогого виробника та установника парканів у Дніпрі та Дніпропетровській області.

У нашій діяльності немає пріоритетних напрямків, у нас прийнято якісно виконувати будь-яку роботу, не важливо, що ви замовили, паркани, ворота або хвіртку.

Контакти

пр. Олександра Поля (Кірова), 103, поверх 3, офіс 305
Тільки за попереднім записом по телефону! Менеджери можуть бути на вимірах.
(097) 800-4-900
(095) 095-65-45

info@zabory.dp.ua

Карта проїзду

Як проїхати?

Необхідно їхати зверху-вниз по пр. Олександра Поля до зупинки “був. комбінат іграшок”, за зупинкою згорнути в арку (направо), на кінець двору (залізні двері).

Що таке огорожі?

Європаркани – це декоративні огорожі, що складаються з секцій та стовпів, висота огорож зазвичай коливається від 1 м до 2,5 м. Однак Ви зможете підібрати для себе будь-яку форму, будь-який розмір на ваш смак. У нас є різноманітність матеріалів виготовлення паркану: цегла, карпатський камінь, бут та ін. Наші паркани відмінно впишуться в будь-який екстер’єрний проект.

За всі роки своєї роботи ми розробили власну технологію виготовлення огорож, яка зарекомендувала себе з найкращого боку. У своїй роботі ми керуємося трьома принципами – естетика, довговічність та доступна ціна.

Наші фахівці всі секції паркану виготовляють із високоміцного бетону застосовуючи технологію армування. Секційні огорожі мають доступну ціну, оскільки є найбільш ходовими, довговічними, практичними та швидко встановлюються.

Встановлюю кожну секцію огорожі наші фахівці використовують 5-ступеневу методику перевірки якості установки, яка була розроблена в нашій компанії, адже кожен паркан, окрім Вашого комфорту, це ще й репутація нашої компанії.