Про компанію

Компанія «Майстер Парканів» існує з 2008 року. З того часу компанія здобула репутацію надійного та недорогого виробника та установника парканів у Дніпрі та Дніпропетровській області.

У нашій діяльності немає пріоритетних напрямків, у нас прийнято якісно виконувати будь-яку роботу, не важливо, що ви замовили, паркани, ворота або хвіртку.

Контакти

пр. Олександра Поля (Кірова),50Д, поверх 2, офіс 3
Тільки за попереднім записом по телефону! Менеджери можуть бути на вимірах.
(097) 800-4-900
(095) 095-65-45

info@zabory.dp.ua

Карта проїзду

Що таке огорожі?

Європаркани – це декоративні огорожі, що складаються з секцій та стовпів, висота огорож зазвичай коливається від 1 м до 2,5 м. Однак Ви зможете підібрати для себе будь-яку форму, будь-який розмір на ваш смак. У нас є різноманітність матеріалів виготовлення паркану: цегла, карпатський камінь, бут та ін. Наші паркани відмінно впишуться в будь-який екстер’єрний проект.

За всі роки своєї роботи ми розробили власну технологію виготовлення огорож, яка зарекомендувала себе з найкращого боку. У своїй роботі ми керуємося трьома принципами – естетика, довговічність та доступна ціна.

Наші фахівці всі секції паркану виготовляють із високоміцного бетону застосовуючи технологію армування. Секційні огорожі мають доступну ціну, оскільки є найбільш ходовими, довговічними, практичними та швидко встановлюються.

Встановлюю кожну секцію огорожі наші фахівці використовують 5-ступеневу методику перевірки якості установки, яка була розроблена в нашій компанії, адже кожен паркан, окрім Вашого комфорту, це ще й репутація нашої компанії.