Фарбування європаркана

Ціни на фарбування європаркану

3 панелі з матеріалом – 500 грн.*
4 панелі з матеріалом – 650 грн.*

Фарбування європаркану проводиться в більшості випадків за бажанням замовника – для надання звичайному сірому бетонному огорожі оригінального та неповторного стилю, підкреслюючи форми та елементи, створюючи естетичний образ внутрішнього дворика.

Вибір кольору, в який фарбується сірий паркан залежить від ваших уподобань, підбираючи кольори у поєднання

з елементами фасаду будинку чи Вашої ділянки. Також дуже популярно фарбувати сірий європаркан в кольори, імітуючи штучний камінь, цегляну кладку, дерево, тут використовується – багатокольорове фарбування.

Після встановлення звичайного сірого європаркану та використання багатокольорового забарвлення панелей і стовпів європаркани можуть конкурувати з парканними огорожами, які на порядок коштують дорожче, це: цегляний паркан, паркан з буту або дерева.

Фарбування євроогорож здійснюється мінімально в один шар з грунтовкою і закінчується максимально до тришарової з ручним підфарбуванням і розкриттям лаком виробів. Ознайомитись з цінами Ви можете у розділах Ціни.

Для фарбування парканів сірого кольору, найчастіше використовуються фасадні, акрилові та силіковані фарби, оскільки вони мають ряд переваг:

  1. Висока стійкість до атмосферних умов. Силіковані фарби покривають поверхню панелей та стовпів плівкою, створюючи захисний шар.
  2. Усі види фасадних фарб створюють додатковий захист від утворення грибка на поверхні огорож.

У будь-якому випадку, варто відзначити, що фарбування європаркану досить доступне, а ефект від фарбування з лишком компенсує всі витрати.

Фото фарбування євроогорожі