Паркан з профнастилу

Ціни на паркани з профнастилу

1 x 1,5 м – 1750 грн. 1 x 2 м – 1900 грн.

Паркани із профнастилу все частіше можна зустріти на вулицях Дніпра та України. Такій огорожі не потрібна реклама, список її переваг величезний, а відгуки – лише позитивні.

Паркан із профнастилу – недорогий, якісний спосіб захистити ділянку. Профнастил – це сталевий лист холодного розкочування. Він легко переносить примхи погоди та практично не зношується. Профіль листа виконують у різних формах для надання додаткової жорсткості полотну. Паркан із профнастилу не вимагає особливого догляду і легко миється. Матеріал слабо схильний до корозії, не втрачає своїх якостей при перепадах температур, поривчастому вітрі. Профнастил відмінно захищає від пилу, шуму, снігових заметів. Висота паркану може досягати 6 метрів.

Конструкція паркану дозволяє застосовувати його практично в будь-яких умовах. Профнастил використовують на ділянках з ухилом, у важкодоступній та лісовій місцевості. Невелика вага листа та проста конструкція роблять монтаж забору легким та доступним. Профнастил – набагато практичніший і доступніший, ніж кам’яні, цегляні паркани, європаркани. Установка робиться на бетонний фундамент, хоча його застосування не обов’язково.

Паркан із профнастилу можна легко вписати в будь-які дизайнерські рішення. Огородження легко комбінується з цеглою, каменем, куванням. Фарбування паркану може проводитися з обох сторін і є повноцінним елементом дизайну. Ефектно виглядає фарбування під колір даху будівлі. Також профнастил декорують під камінь, дерево, інші матеріали, наносять малюнок. Подібні варіації не застосовуються для інших матеріалів огорож.

Наша Компанія пропонує Вам весь комплекс послуг з виготовлення, монтажу та обслуговування парканів з профнастилу.

Компанія «Майстер Парканів» вже понад 8 років на ринку України. Ми маємо власний виробничий майданчик, гарантуємо високу якість продукції. Наші майстри контролюють процес виготовлення на всіх етапах, щоб клієнт отримав лише надійний паркан із профнастилу. Ціна огорожі – від виробника, без дилерських націнок! Фото пропонованих парканів можна вивчити у галереї нашого сайту.

Встановлюючи паркан із профнастилу, Ви отримуєте довговічну, надійну та невибагливу огорожу. Роблячи замовлення в «Збірному Майстері», ви платите за комфорт, безпеку та практичність, а паркан вам дістається практично безкоштовно!

єврозабори Дніпро

Ціни на паркани з профнастилу

Найменування Розмір Ціна, грн
Паркан із профнастилу (1 x 1,5) 1м (w) x 1,5м (h) 1750
Паркан із профнастилу (1 x 2) 1м (w) x 2м (h) 1900
!Ціни вказані з урахуванням усіх матеріалів, доставки та встановлення.

Фото парканів із профнастилу