Ковані ворота

Ціни на ковані ворота

від 36000 грн.


Ковані ворота, мабуть, найвитонченіший і елегантніший вид воріт. Вони наголошують на статусі господаря, його естетичне виховання і прагнення зробити зі звичайного незвичайне.

Для кування використовують сталь та чавун. Ці матеріали досить міцні, щоб впоратися з функцією великих воріт, добре витримують вигин та кручення. У результаті ми маємо цілі витвори мистецтва: вензеля, флористику, абстракцію.

Застосування кованих елементів на воротах дуже різноманітне. Починається воно з декору для менш яскравих типів – легких воріт, що розсувають, зсувних. Ну а найвищий пілотаж – це ковані ворота, цілі картини з холодного чавуну. Це вже заявка на суспільний статус, фундаментальність. Що й казати, ковані ворота створені, щоб привертати погляди.

А ще, це чудове рішення для заміських будиночків. Ковані елементи чудово поєднуються з садовою плиткою, зеленими газонами та листям дерев. По суті паркан стає елементом ландшафтного дизайну. Ну, або його промовистим доповненням. Вдалим компаньйоном у дизайні стане цегла, камінь, дерево, плитка. Можна говорити, що ковані елементи не вносять обмежень в навколишній дизайн і гармонійно вписуються практично в будь-яку обстановку.

Всю цю красу ви можете замовити у компанії «Майстер Парканів». Ми з радістю виготовимо ворота за готовими ескізами нашої галереї або розробимо для Вас індивідуальний дизайн.

«Майстер Парканів» понад 8 років виготовляє різні види воріт. Найважливіша цінність для нас – задоволений клієнт. Саме тому ми стежимо, щоб наш товар був найкращої якості за доступною ціною. Наші майстри в стислий термін виконають Ваше замовлення, доставлять його на об’єкт, встановлять, запропонують сервіс. Спеціальна пропозиція – автоматика для воріт. Ми поставимо якісний електропривод на ковані ворота. Управління здійснюється дистанційно за допомогою брелока.

Також ми можемо ваші красиві ковані ворота доповнити ефектною автоматикою для кутих воріт, більше інформації можна прочитати в нашій статті: автоматичні ворота в Дніпрі.

«Майстер Парканів» не дасть вашим сусідам занудьгувати. Самі поміркуйте: навряд чи сусід зможе розслабитися, якщо Ваші ворота будуть кращими по всій окрузі!

Ціни на ковані ворота

Найменування Розмір, мм Ціна, грн
Виготовлення кованих воріт від 36000 грн.
Автоматика для воріт:
— Найс Від 18500 грн.
— Камеї Від 18500 грн.
Автоматика для воріт:
— Найс Від 15000 грн.
— Камеї Від 14500 грн.
!Ціни вказані з урахуванням усіх матеріалів, доставки та встановлення.

Ковані ворота Фото