Термопанелі

Ціни на фасадні термопанелі

від 550 грн/м2

Будуючи свій будинок на купленій вами ділянці або добудовуючи існуюче після завершення будівництва перше питання, яке у Вас виникне, ніж облицьовувати стіни вашого будинку. В даний час при використанні різних видів облицювальних матеріалів, головна проблема яка виникає: як мінімізувати витрати на обігрів та опалення внутрішніх приміщень. Ось тут на допомогу всім власникам приватних будинків приходить новий вид облицювального матеріалу –фасадні термопанелі.

Фасадні термопанелі – це утеплення та облицювальний матеріал одночасно в одному флаконі. Фасадні панелі, вироблені нашою кампанією «Майстер Парканів» являють собою пазли (плити) які складаються з утеплювача пінопласту товщина від 20мм до 100мм зі щільністю 25кг/м3-35кг) м3 з нанесенням декоративного покриття, полімерно-піщаного (граніліт). Цьому покриттю можна надати багато різних форм, виготовити у вигляді рваної цеглини (фагот), плоскої, надати форму плитняку або природного каменю. Відмінне облицювання вашої будови, будинку та якісне утеплення фасаду обраної вами товщини пінопласту одночасно.

Саме це покриття не тільки надає вашій будівлі красивого, естетичного вигляду, але практично ще захищає його від впливу ззовні. Термопанелі з покриттям «Граніліт» вироблені нашою кампанією пройшли неодноразові випробування непогодою: атмосферними впливами, перепадами температур, впливу ультрафіолету. Обидві панелі з яких і складається «термопанель» з’єднані між собою, зрощені міцно і ґрунтовно і є єдиною монолітною конструкцією. Ще однією головною перевагою фасадних клінкерних панелей – це монтаж, простота та тривалість робіт. Короткий термін монтажу досягається на рахунок вже заздалегідь підготовлених клінкерних панелей, придбаних вами для утеплення та облицювання будівлі. Вам тільки залишається зафіксувати їх на фасаді будинку вашого будинку, при цьому не проводячи ніяких підготовчих робіт. Є ще одна перевага «Термопанелі» при монтажі і ховають нерівності стін до 140мм.

Фасадні панелі, вироблені нашою кампанією, мають високу вологостійкість, а також пожежну безпеку та відповідають усім екологічним та гігієнічним нормам. Довгі роки роботи та перевірка на міцність і стійкість до погодних умов «Фасадні клінкерні термопанелі»зарекомендували себе як якісний та довговічний будівельний облицювальний матеріал, що надасть вашому будинку красивого та естетичного вигляду та забезпечить тепло та затишок вашому будинку.

Фото термопанелей