Відкатні ворота

Ціни на відкатні ворота

від 42000 грн.

Відкатні ворота мають велику популярність в Україні, і, зізнаємося, заслужено. Економія простору, автоматика, широкий вибір матеріалів виробництва – це всі ворота. Ціна таких воріт демократична і не кусається.

Звичні для нас розстібні ворота вимагають вільного простору і часто обмежують пересування людей та машин. Ворота відсуваються вздовж огорожі вправо або вліво і не вносять у ваш побут додаткових незручностей. Електропривод воріт має просту та надійну конструкцію. Відкатні ворота практичні у використанні, ефектні та ефективні. Вони заощаджують ваш час, оберігають життєвий простір. Установка таких воріт – мудрий вибір для людей, які дбають про те, що за брамою.

Поширені питання

Народні умільці збирають відкатні ворота своїми руками із підручних матеріалів. Однак цю роботу краще довірити професіоналам. Таким, як Компанія «Майстер Парканів».

Наша компанія більше 8 років реалізує відкатні ворота у Дніпрі та Україні. Ми пропонуємо доступні ціни, оскільки не є дилерами. Компанія має власне виробництво, тому ваші замовлення будуть проводитися індивідуально, під контролем фахівців на всіх етапах. Ми як виробнича компанія повністю відповідаємо за якість виробу та надаємо комплексні послуги: виробництво, доставка, монтаж, сервісне обслуговування воріт. Наш виробничий майданчик виконує роботи в стислий термін без шкоди якості.

Привід для воріт можна встановити відразу або згодом за вашим бажанням. У першому випадку відкриття воріт проводиться вручну без особливих зусиль.

Ворота – це важливий елемент у дизайні огорожі та всієї споруди. Ми пропонуємо обробку воріт із профільного листа, полікарбонату, дерева та інших матеріалів. Фото готових воріт ви можете вивчити у «Галереї воріт» на нашому сайті. Ковані ворота з нашого асортименту виділять вас як хорошого господаря, впишуться в інтер’єр, не пустять у двір чи гараж негоду. Тільки встановивши наше обладнання, ви зможете гідно оцінити його.

Відкатні ворота також можуть бути зроблені разом з автоматичною системою, яка відкриватиме ворота при натисканні кнопки на брелоку, більше інформації про автоматику на ворота можна глянути в нашій статті.

Замовити відкатні ворота можна у будь-якому регіоні України. Але доступні якісні ворота з комплексом додаткових послуг пропонують небагато. Компанія «Майстер Парканів» робить лише якісні ворота. Наша продукція на ваших об’єктах – це зручність, престиж та безпека.

Ціни на відкатні ворота

НайменуванняРозмір, ммЦіна, грн
Ворота відкатні (профлист)4000×2000від 42000
Ворота відкатні (профлист, 2-а зашивка)4000×2000від 47000
Автоматика для воріт:
— Найс20500-22000
— Камеї20500-22000
!Ціни вказані з урахуванням усіх матеріалів, доставки та встановлення.

Фото воріт відкатних