Гаражні ворота

Ціни на гаражні ворота

від 9000 грн.

Гаражні ворота – особливий вид воріт. І вимоги до них – особливі. Такі ворота повинні займати мінімум корисного місця у відкритому стані, не заважати в’їзду та виїзду, зберігати тепло всередині гаража, захищати від дощу та вітру.

Так, завдання не з простих, тут звичайні ворота з профнастилу впораються навряд. Але рішення знайдено – гаражні ворота із сендвіч-панелей. Це найтепліші, компактні та практичні ворота серед усіх можливих варіантів. Сендвіч-панель є двома металевими листами, з’єднаними пінополіуретаном. Листя ззовні фарбуються за бажанням замовника. Між собою сендвіч-панелі з’єднані спеціальними петлями. Таким чином, виходить рухоме з’єднання твердих елементів. У закритому стані ворота утворюють своєрідну ширму, яка щільно прилягає до напрямних.

Відкриття воріт відбувається підняттям нагору. Рухливі панелі піднімаються напрямними та фіксуються під потолком у горизонтальному положенні. Ворота відчиняються та зачиняються практично без зусиль. Такого ефекту досягнуто завдяки спеціальному торсіонному механізму.

Як видно, завдання економії місця, збереження тепла, легкості експлуатації наші ворота вирішують на ура. Технологія виробництва гаражних воріт продумана до дрібниць. З дизайном гаражних воріт все просто. Вони забарвлюються чи декоруються за вашим бажанням. Ворота легко вписуються у будь-який інтер’єр від простого домашнього гаража до елітного автопарку.

Зробити такі гаражні ворота своїми руками проблематично. То де ж зробити покупку? Компанія «Майстер Парканів» пропонує гаражні ворота у Дніпрі та Україні. На нашому боці є величезний досвід наших майстрів, інженерів. «Майстер Парканів» понад 8 років на ринку воріт та огорож. Ми виготовляємо наші ворота, а не купуємо готові. Для цього ми використовуємо лише найякіснішу сировину та жорсткий контроль етапів виробництва. Для нас справа принципом – зробити якісні та надійні гаражні ворота. Ціна Вас не розчарує!

«Майстер Парканів» пропонує повний комплекс послуг з виробництва, доставки, монтажу та сервісу наших воріт. Також ми пропонуємо автоматичні ворота. Електропривод встановлюється на стелі, а керування відбувається дистанційно брелоком.

Світ не знає кращого способу захистити автомобіль, ніж зателефонувати до нашої компанії! Гаражні ворота від «Збірного Майстра» – це правильне рішення гарного господаря.

Гаражні ворота Фото