Європаркани

Ціни на європаркани

3 панелі, 1 стовп з монтажом — 1300 грн.*

4 панелі, 1 стовп з монтажом — 1540 грн.*

 

Набірні бетонні паркани в Дніпрі – це відмінне рішення, яке використовується як огородження житлової або будь-якої іншої території. Довговічність, різноманіття візуальних рішень, встановлення практично в будь-яких умовах та у будь-якому ґрунті. Наше виробництво виготовляє єврозабори в Дніпрі з якісного бетону, згідно з технічною документацією європаркани повністю відповідають затвердженим будівельним нормам.

Чому необхідно замовити євроогорож саме у нас?

На сьогоднішній день у нас є широкий асортимент європарканів. За Вашим бажанням бетон може бути пофарбований, це надає ще більше простору для ваших фантазій щодо дизайну екстер’єру вашої ділянки. Секції огорожі можуть бути виготовлені з імітування цегляної кладки або природного каменю, матеріал може бути гладким або різьбленим. У нас ви можете комбінувати кілька плит, у такий спосіб створювати неповторний стиль вашої огорожі.

Вартість виготовлення та встановлення огорож оптимальна якості даного виду продукції. Ми виготовляємо європаркани у Дніпрі, Новомосковську, Підгородному та інших населених пунктах Дніпроої області.

Після того, як секції для вашого паркану виготовлені, щоб їх встановити не потрібно дорогої спецтехніки, всі секції паркану встановлюються вручну нашими установниками. Якщо ви готові замовити європаркани в Дніпрі, то наші спеціалісти приїдуть у зручний для Вас час та здійснять заміри.

Для замовлення євроогорож в Дніпріпетровській області достатньо зателефонувати (097) 800-4-900, (095) 095-65-45

Часто поширені питання

Ціни на паркани

НайменуванняРозмірЦіна, грн
Європаркани з монтажом3 плити, 1 стовп1280
Європаркани з монтажом4 плити, 1 стовп1520
Ціни з урахуванням настановних матеріалів та монтажу. Вартість за доставку розраховується залежно від віддаленості об’єкта та обсягу матеріалів.

* Увага! Ціна орієнтовна, на середньо статичний паркан. Ціна може відрізнятися в одну і в іншу вартість в залежності від малюнка та обсягу замовлення.

Фото європарканів

Шоколадка

Бревна

Сайдинг (необрізна дошка)

Плетена дошка (новинка)

Бут у плоскій рамці

Бут “Пазл”

Бут у дерев’яній рамці

Карпатський камінь

Фагот

Виноградні стовпи

Бетонні огорожі для клумб, палісадників. Поребрики.