Цегляні паркани

Ціни на цегляні паркани

тимчасово не вставновлюємо.

Ми бачимо паркани, які стоять уже кілька століть і дивуємось тому, мовляв зараз так не будують. Будують ще як будують! Паркани з каменю або цегли – це і є той матеріал, який повинен стояти століття і більше, паркани з каменю і цегли є довговічними, вони переносять найсуворіший клімат і різкі перепади температур. Побудований за всіма будівельними нормами цегляний паркан буде служити не тільки вам, а й вашим онукам! Та й такі паркани виглядають дуже гідно, при цьому дозволяють вам виконати будь-які фантазії та архітектурні рішення.

При будівництві цегляного паркану застосовують облицювальну цеглу, а також вапняк, черепашник, граніт, піщаник та інші матеріали. При будівництві парканів з каменю, для економії, можна використовувати штучний камінь, який за своїми властивостями не поступається натуральному.

Оптимальна висота паркану з цегли або каменю становить від 2,5 до 3,5 м. Такий паркан захистить вас не тільки від грабіжників та цікавих, але й від вітру, шуму та пилу. На такий паркан легко можна встановити камери відеоспостереження.

Забір із каменю чи цегли має велику вагу, тому для кращої стійкості вимагає наявність фундаменту під ним. Фундамент під кладкою зазвичай робиться за допомогою залізобетонних конструкцій. Це позитивно впливає на термін служби цегляного паркану.

Паркани з цегли стануть чудовою окрасою вашої ділянки, вони легко вписуються в ландшафт завдяки текстурі кладки або облицювального матеріалу. Цегляні паркани коштують від 50 років, кам’яні ще довше.

огорожі у Дніпрі

Ціни на цегляні огорожі

Найменування Розмір Ціна, грн
Цагляні огорожі 1 м² Тимчасово закрито
Особова кладка з розшивкою 1 м² Тимчасово закрито
!Ціни вказані з урахуванням усіх матеріалів, доставки та встановлення.

Фото цегляних огорож