Європаркан (граніліт, двосторонній)

Ціни на огорожі (граніліт, двосторонній)

3 плити, 1 стовп –  грн.* 4 плити, 1 стовп – грн.*

У наш час все більше і більше при огорожі своєї ділянки або будинку власники віддають перевагу європаркану за технологією «Граніліт», що виготовляється нашою кампанією «Майстер Парканів».

Панелі та стовпи за технологією «Граніліт» мають відмінні показники по міцності, відмінно переносять будь-які зовнішні атмосферні впливи, мають відмінну глянсову поверхню та мінімальну кількість пір, що виникають при виготовленні виробу.

Крім цього, дані вироби виготовляються індивідуально під кожне прийняте нашою кампанією замовлення, маючи певний колір і структуру. Наше підприємство маючи багаторічний досвід з виготовлення будматеріалів за технологією «Граніліт» може створювати шедеври, а не панелі, це може бути, як рванна цегла (фагот), плоска цегла, плитняк, дошка, колоди, імітація природного каменю багато іншого.

Завдяки цій технології, а точніше виготовлення панелей європарканів різних структур і кольорів з’явилася можливість у покупців замовляти у нас панелі та стовпи максимально підбираючи під колір своєї споруди або його структуру.

При монтажі паркану не рідко виникали питання до наших фахівців на тему, чи існує огорожа за технологією «Граніліт», що має двосторонню структуру, а також колірну гаму з двох сторін панелей.

В першу чергу-це пов’язано з тим, що при замовленні Замовником огорожі на фасад свого двору, він хоче бачити не тільки ззовні красу своєї огорожі у вигляді текстури та кольору замовленого ним виробу (наприклад, імітуючи природний камінь), а й усередині двору своєї ділянки, що обгороджується.

По-друге – замовляючи «Граніліт» на огорожу своєї ділянки по «межі» з сусідом, Замовник може зіткнутися з невдоволенням своїх сусідів: адже їхня сторона європаркану, що монтується, буде плоска і не має жодної структури, що не особливо облагороджує двір із всередині.

З минулого року наша кампанія, беручи до уваги побажання та прохання наших покупців, крім паркану за технологією «ультра – бетон» з односторонньою структурою та кольором пустила у виробництво виготовлення євроогорожі «Граніліт», що має двосторонню структуру і колір, і має високу міцність і витривалість, а також глянцем, як і односторонній паркан, не поступаючись йому нічим.

Це дало можливість власникам своїх ділянок насолоджуватися видом своєї огорожі, не тільки ззовні, а й усередині своєї ділянки, огорожа яка не тільки захищає Вас від недоброзичливців та настирливих очей, а ще й створює відмінний комфорт та затишок для проживання вашої родини.

Також не забуваємо і про ваших сусідів, адже використовуючи двосторонні панелі «Граніліт» для огорожі по межі із сусідньою ділянкою, домовившись заздалегідь зі своїм сусідом про вибір текстури та кольору, ніхто не залишиться у програші, а навпаки у виграші, адже загальну суму за огорожу та послуги можна розділити на дві частини, зменшуючи витрати кожної із сторін.

На сьогоднішній день наша кампанія запустили у виробництво кілька видів панелей з двосторонньою структурою та кольоровою гамою, але в майбутньому ми постараємося збільшити кількість вироблених панелей з різними за текстурою та кольором.

Фото європарканів двосторонній граніліт