Навіси

Ціни на навіси

Договірна.

Паркан Майстер пропонує Вашій увазі навіси різних конструкцій.

Світлопрозорі навіси з полікарбонату бувають різних видів:

Козирки з полікарбонату

Спочатку бетонуються металеві стійки, потім на них наварюється металевий каркас, вся конструкція покривається ґрунтовкою, а потім фарбується в колір, який ви вибираєте. Полікарбонат є дуже гнучким матеріалом, тому кріпиться на металевий каркас різної конструкції. Також великим плюсом є те, що навіс з полікарбонату можна зробити різного кольору, щоб він вписувався в інтер’єр Вашої оселі або всієї ділянки.

Багато хто замовляє не лише стандартні навіси для автомобілів або козирки з полікарбонату в Дніпрі, а й просять прикрасити їх елементами кування. Наші фахівці виїдуть до вас на замір абсолютно безкоштовно, і за каталогом Ви самі зможете вибрати якісь елементи кування додати, і що більше підходить за ціною.

Наша компанія працює тільки з полікарбонатом високої якості, екологічно чистої та удароміцної. Встановивши такий навіс, Ви можете на довгі роки бути впевнені, що гроші, витрачені на цю конструкцію, були витрачені недаремно!

Також виконуємо навіси та козирки з дерев’яних конструкцій, замість полікарбонату можливо виконати навіс з металочерепиці, навіс з металопрофілю або навіс з бітумної черепиці.

Ціни на навіси

Найменування Розмір, мм Ціна, грн
Навіси(прямий дах профнастил) 1000×1000 Договірно.
Навіси (арковий дах полікарбонат) 1000×1000 Договірно.
!Ціни вказані з урахуванням усіх матеріалів, доставки та встановлення.

Фото навісів