Оздоблення саун та лазень

Ціни на оздоблення саун та лазень

1 м² — дзвоніть

Завершальним етапом будівництва лазень і саун є безпосередньо це внутрішнє оздоблення.

В наш час будівельний ринок пропонує велику кількість різних красивих і практичних матеріалів, які дозволяють підкреслити вишуканий смак власників саун і бань, але серед достатку існуючих матеріалів лідирує дерево.

Деревина повинна мати високу щільність, гарний вигляд та стійкість до гниття. Для облицювання наша кампанія використовує тільки якісну деревину, добре просушену, з мінімальною кількістю сучків і без чорних плям.

До таких оздоблювальних матеріалів відносяться такі породи дерев: африканський дуб, канадський кедр, палісандр або ялиця, які мають тонкий аромат, гарний малюнок і відтінки.

Бюджетними варіантами порід деревини для облицювання саун та лазень є: липа, береза, вільха та ясен з осиною.

Облицювання вагонкою з берези або вільхи цінується за лікувальні властивості деревини, а ясен порадує довгим терміном служби та красивим зрізам серцевини.

Для облицювання мийної кімнати не обов’язково використовувати ці дорогі породи деревини, облицювання вагонкою сосною відмінно підійде для неї, адже завдяки наявності зміг в деревині, дерево не боїться вологості, не гниє, зберігаючи красивий зовнішній вигляд і колір.

Наші фахівці допоможуть Вам використовуючи якісний матеріал (деревину) для обробки – створити дуже цікавий та незвичайний інтер’єр для саун та лазень, проводячи час у яких ви отримаєте величезне задоволення та користь для Вашого здоров’я.

Фото обробки саун та лазень