Хвіртка

Ціни на хвіртки

від 9700 грн.

Хвіртка- це не тільки вхід у двір, а й візитна картка господаря будинку. Заходячи в хвіртку у людини створюється перше враження про її власника, а також можуть оцінити їхній художній смак та оригінальність. Звичайно ж, крім естетичного та красивого вигляду, хвіртка має бути міцною, надійною та прослужити господареві довгий час.

Наша компанія “Майстер Парканів” виготовляє та встановлює різні хвіртки будь-яких конструкцій та з будь-якого матеріалу, починаючи від банальної сітки рабиці взятої в рамку, закінчуючи дерев’яною хвірткою з елементами кування. Хвіртка може бути як окремою, так і вбудованою у ворота.

Компанія “Майстер Парканів” пропонує покупцям наступні варіанти хвірток:

Всі наші хвіртки, незалежно від матеріалу виготовлення, легко впишуться у Ваш дизайн та інтер’єр ділянки, тому що перед виготовленням наші фахівці на місці проводять підбір матеріалів та кольорову гаму. Розміри будь-якої хвіртки, що виготовляється, залежить в першу чергу від висоти паркану огорожі будинку, а також в залежності від вимог і побажань замовника.

Металеві хвіртки нашої компанії виготовляються з металу товщиною 2мм профільної труби 20 на 40 мм та безпосередньо двох стійок розміром 80 на 80 мм. Відкриття дверей хвіртки всередину або назовні заздалегідь обмовляється з клієнтом. Всі хвіртки, що виготовляються, грунтовані.

Кожна наша хвіртка унікальна, і за бажанням клієнта може бути обшита профнастилом, профнастил може бути обшитий як з одного боку, так і з двох сторін хвіртки, а також додані елементи кування. Кування може бути як ручної роботи, так і куплене в супермаркетах будівельних магазинів

Крім хвірток з металу ми виготовляємо хвіртки з дерева. Як правило, дерев’яні хвіртки встановлюються в паркані, виконаному з того ж матеріалу. Дерев’яні хвіртки різних типів підійдуть як для дач, так і заміських котеджів. Так само непогано виглядає ця хвіртка для саду.

Якщо територія ділянки не дозволяє поставити хвіртки, що окремо стоїть, можливо, зробити ворота з вбудованою хвірткою. Вбудована хвіртка, як і ворота, виготовляється (обшивається) профнастилом або деревом.

Додатково хвіртки оснащуються врізним замком, дзвінком, домофоном, засувками.

“Майстер Парканів” надає послуги не тільки на території міста Дніпра, а й у всіх прилеглих населених пунктах: Солоне, Новоселівка, Соколове, Павлоград, Дніпродзержинськ, Новомосковськ та в багатьох інших населених пунктах.

Всі металеві хвіртки стійкі до корозії, ґрунтовані та пофарбовані.

В даний час хвіртка відіграє роль не тільки дверей для входу на житлову ділянку або дачу, але й невід’ємною частиною дизайну, показуючи смак та унікальність її власника.

Ціни на хвіртки

Найменування Розмір, мм Ціна, грн
Хвіртка (профнастил) 1000×1500 9500
Хвіртка (профнастил) 1000×2000 9700
Хвіртка (профлист, 2-а зашивка) 1000×2000 10700
Хвіртка (метал) 1000×2000 Догов.
!Ціни вказані з урахуванням усіх матеріалів, доставки та встановлення.

Фото хвірток