Європаркан (граніліт)

Ціни на эвропаркан (граніліт)

3 панелі, 1 стовп з монтажом — 2800 грн.*

4 панелі, 1 стовп з монтажом — 3350 грн.*

Європаркани, які були виготовлені за новітньою технологією «граніліт» насамперед мають високу міцність і щільність (а це означає – відсутність тріщин та раковин), навіть європаркани за цією технологією мають глянцеву поверхню!

На відміну від звичайної технології, технологія «граніліт» дозволяє досягти бетону будь-якого кольору та фактури, таким чином імітуючи поверхню практично будь-якого штучного або природного матеріалу, починаючи від звичайного пластику і закінчуючи малахітом.

Що таке кевларобетон?

Це абсолютно новий, суперміцний матеріал, який отриманий на основі нових рішень у виробництві будівельного бетону. По суті, дана технологія — це «ноу-хау», яка використовується для виготовлення секцій європарканів, тротуарної плитки, бордюрів, облицювальної плитки тощо.

На відміну від класичних бетонних виробів, які виготовляються методом вібролиття, виробництво з кевларобетону відрізняється покращеними фізико-механічними показниками та має набагато більше можливостей з декорування. Приготовлена ​​в спеціалізованому змішувачі бетонна суміш володіє такими якостями як високою рухливістю, нерозшаровуваністю, відмінними литьовими якостями, а безпосередньо готові бетонні плити відрізняються високою міцністю, водонепроникністю і морозостійкістю. Поверхня бетонних плит має глянсовий вигляд. За технологією «граніліт» можна отримати високоякісний природний малюнок і колір, наприклад, можна отримати «мармуровий бетон».

Переваги виробів за технологією «Кевларобетон»

Бажаємо, щоб Ваші огорожі стояли століття!

єврозабори Дніпро

Ціни на огорожі (граніліт)

НайменуванняРозмірЦіна, грн
Єврозабори за технологією «граніліт» з монтажом3 панелі,1 стовп2800
Єврозабори за технологією «граніліт» з монтажом4 панелі,1 стовп3350
!Ціни з урахуванням настановних матеріалів та монтажу. Вартість за доставку розраховується залежно від віддаленості об’єкта та обсягу матеріалів.

Фото європарканів за технологією граніліт