Дерев’яні паркани

Ціни на дерев'яні паркани

1 м² — Розділ закритий

Дерево – це найпростіший натуральний матеріал, який застосовується у будівництві та декораціях. Паркани з дерева мають багато переваг: по-перше, відносно невелика ціна, по-друге, швидка установка, деякі паркани можна встановити самостійно, вручну, і по-третє, є абсолютно екологічним матеріалом. З мінусів – дерев’яні паркани мають менший запас міцності.

Безумовно в Україні та насамперед у Дніпропетровській області найчастіше для огорож своїх ділянок використовують дерев’яні паркани. На це є ряд причин: виглядають вони красиво, натурально і затишно, також, екологія для деяких відіграє першорядну роль, навіть це практично, будь-яку частину паркану можна в будь-який час замінити, не порушуючи при цьому цілісність всього паркану. Зовнішня частина огорожі може бути виготовлена ​​по-різному, наприклад, дошки можуть бути викладені в шаховому порядку, гратами або ялинкою. Такі паркани збираються на місці встановлення та кріпляться на металеві або дерев’яні лаги, стовпи.

На даний момент дерев’яні паркани ставлять багато, тому що воліють все натуральне, та й переваги в порівнянні з бетонним незаперечні – це текстура дерева, запах дерева та хвої (використовуємо хвойні породи дерев), можливість швидко і самостійно замінити частину огорожі, можливість вибрати просвіти між дошками (з просвітом – від 1 до 5 см, шаховий порядок). Лаги та кріплення, які закріплюють дерев’яні дошки – оцинковані, тому ви можете не боятися іржі та корозії.

Верхню частину огорожі ми можемо змінити на ваш смак (у вигляді хвилі, косу або трикутну).

Також ми можемо за Вашим бажанням пофарбувати огорожу якісною фарбою «Акватекс» (великий вибір кольорової гами).

Характеристика дощок, що використовуються при виготовленні та встановленні парканів – ширина від 80 до 150 мм, товщина від 18 до 20 мм, обрізна або стругана. Необхідний відсоток вологості становить – 18-20%. Кріплення з бруса 50×100 мм, стругані, з хвойних порід дерев. Висота огорожі за Вашим бажанням, як правило, це стандартна висота — 2 м.

єврозабори Дніпро

Ціни на дерев’яні паркани

Найменування Розмір Ціна, грн
Дерев’яні огорожі 1 м²  Тимчасово закритий
!Ціни вказані з урахуванням усіх матеріалів, доставки та встановлення.

Фото дерев’яних огорож