Альтанки

Ціни на альтанки

1 м² — дзвоніть

Дерев’яні альтанки є найпоширенішим видом МАФ (малі архітектурні форми). Альтанки широко використовуються у створенні сучасного дизайну екстер’єру двору.

Ми пропонуємо Вам побудувати дерев’яні альтанки як літні, так і зимові або демісезонні. Альтанка стане незамінним місцем для відпочинку Вашої родини, вона може бути виконана круглою або квадратною, зрізаною або багатогранною, симетричною або асиметричною будь-якої форми на Ваш смак. Після спец обробки альтанки туди навіть можна буде встановити мангал.

При будівництві альтанки можливе зонування простору, наприклад, зона відпочинку і зона де знаходиться мангал.

Дерев’яні альтанки для дачі – це не проста споруда, це складна архітектурна форма, при будівництві якої необхідно дотримуватись усіх необхідних нормативів. Деревина для будівництва повинна бути особливою вологістю, потрібен час на усадку деревини, а також обробка спеціальними складами для тривалої служби. При установці даху альтанки необхідно розрахувати необхідне навантаження на дах різних опадів, град, сніг або мокре листя.

Тільки якщо дотримуватись цих вимог ви зможете спокійно відпочивати і бути впевненим у тому, що вона прослужить довго і збереже свій новий вигляд ще багато років.

Дуже важливе розташування альтанки, якщо вона буде побудована прямо біля сусідської стіни, то вигляд з неї вас засмучуватиме. Щоб цього не сталося, необхідно точно відміряти місце будівництва, щоб з альтанки відкривався гарний вид на двір.

Вибираючи альтанку з нашого каталогу, пам’ятайте, що це не всі альтанки, які ми можемо побудувати. У будь-який момент спеціально для Вас ми можемо зробити альтанку за вашим індивідуальним ескізом, це може бути альтанки в стилі хайтек або мінімалізм, а може бути у вигляді теремка або хатинки на курячих ніжках, все залежить від вашої фантазії та бажань.

Після того як ми розберемося яку альтанку ви хотіли б бачити на своїй ділянці, ми з вами укладаємо договір, за умовами якого ви вносите передоплату у розмірі 50% від вартості договору. За фактом будівництва та виконання всіх затверджених у договорі робіт вноситься залишок суми. Дерев’яні альтанки в Дніпрі.

Термін виготовлення альтанки від 10 до 30 робочих днів, залежно від складності Вашого проекту альтанки. Складання альтанки здійснюється на місці на вже підготовлений клієнтом майданчик або фундамент, або ці роботи ми можемо внести в додатковий кошторис і наші фахівці зроблять все в кращому вигляді.

Ціна на дерев’яні альтанки для дачі або вашої ділянки сильно відрізняється від багатьох факторів, які ми індивідуально обговорюємо. Наші майстри допоможуть зробити оптимальний вибір.

Ціни на альтанки

Найменування Розмір Ціна, грн
Альтанки 1 м² телефонуйте
!Ціни вказані з урахуванням усіх матеріалів, доставки та встановлення.

 

Фото альтанок